Skip to main content
Nieuws

Aankondiging Nieuwsbrief Parochie H. Agatha.

By 5 juli 2024No Comments

NIEUWSBRIEF

In de eerste week van juli wordt huis-aan-huis een Nieuwsbrief bezorgd met actueel nieuws over onze parochie, zoals gepresenteerd op de parochie-avond.  Het betreft hier nieuws over de positie van onze kerk binnen onze gemeenschap, zowel op organisatorisch als ook financieel gebied. Wij bevelen het

lezen van de Nieuwsbrief van harte aan en vragen u om de oproepen die erin vermeld staan met welwillendheid te overwegen. 

Wanneer u iemand kent, die niet meer in Eys woont, maar de Nieuwsbrief toch graag wil ontvangen, neem dan contact op met het secretariaat. Wanneer u het e-mailadres doorgeeft, wordt de Nieuwsbrief digitaal verstuurd. Mocht u verder vragen of suggesties hebben met betrekking tot de Nieuwsbrief,  neem dan ook contact op met het secretariaat.