Nieuws

Pater van Passen is ziek……

By 19 februari 2018 No Comments

Velen kennen de Vlaamse pater van Passen van zijn werk in Wittem en van de weekenden wanneer hij voorging in vieringen in onze dorpen, o.a. toen ik vorig jaar na Pasen een heupoperatie had ondergaan. Met zijn sappig Vlaams en zijn woordgebruik wist hij het hart van mensen te raken. Welnu, in juni vorig jaar werd bij hem kanker geconstateerd met als haard een van zijn nieren.
Aangesloten bij de Duitse Krankenkasse en de daarbij behorende betaalde verzorging verblijft hij sinds enkele weken in onze kloostergemeenschap van Trier. Die communiteit Sankt Alfons woont Nordallee 1 in een gebouw met onmiddellijke toegang tot het ziekenhuis van de Barmherzige Brüder.
De Immuuntherapie die hij in het Klinikum van Aken kreeg wordt in Trier voortgezet, maar p. van Passen weet dat helemaal beter worden er niet in zit. Zijn goede stemming is vredig.

Degenen, die hem persoonlijk een hart onder de riem willen steken kunnen hem bereiken onder:
Pater Jos v. Paffen
Konvent St. Alfons Redemptoristen
Nordallee 154292 Trier (D)
telefoon 0049 (0)651 99170221
e-mail: j.vanpassen@redemptoristen.nl

A.Reijnen, pastoor