Nieuws

Pastoor Reijnen 60 jaar priester

By 8 april 2018 No Comments

Op zondag 9 september gaan we het 60-jarig priesterfeest van onze pastoor Ton Reijnen vieren.

Na zij gymnasiale studies aan het Klein Seminarie van de Redemptoristen, trad hij in het noviciaat te ’s Hertogenbosch, waar hij 6 september 1952 “bekleed” werd en op 9 september 1953 zijn Eerste Geloften aflegde. Vervolgens begon hij aan zijn hogere studies ( filosofie en theologie ) te Wittem. Op 17 september 1958 werd hij aldaar priester gewijd.

Net zoals in september 2008, toen wij zijn gouden priesterfeest vierden, willen wij ook dit jaar onze pastoor een mooi en onvergetelijk feest aanbieden. Naast de speciale diensten in Nijswiller om 8 september en Wahlwiller op 16 september zal het in Eys op zondag 9 september het officiële feest gevierd worden, te beginnen met een plechtige hoogmis om 11.00 uur, gevolgd door een receptie.