Skip to main content
Nieuws

Langzaam de draad weer oppakken in de hoop ………….

By 23 augustus 2020No Comments

Beste parochianen….

Zowel Hanzon als ook St Cecilia zijn, in de hoop dat er “snel” een einde komt aan of een vaccin voor Corona beschikbaar is,  weer begonnen met de repetities. Voorlopig is het echter nog maar de vraag of er gezongen kan worden tijdens Wereldmissiedag, het Caeciliafeest, het kerstconcert en verdere vieringen rond Kerstmis.
Onderstaand een kleine impressie van de huidige “corona-repetities” (RIVM-proof).

 

Druk op het pijtje om de video te starten.
Laten we met z’n allen bidden dat er snel een einde komt aan de huidige (vervelende) situatie zodat we op niet al te lange termijn weer samen, met allen die dat willen en hier behoefte aan hebben, kunnen bidden en vieren met gebed en “gezamenlijk” gezang.