Skip to main content
Nieuws

Geestelijk adviseur Siju (Schutterij St. Sebatianus) aanwezig bij lintjesregen in Arensgenhout

By 30 april 2023No Comments

 

 

Woensdag 26 april viel Alois Voncken (lid van de schutterij St. Sebastianus), als dank voor zijn vele verdiensten als vrijwilliger voor zowel Eys alsook Arensgenhout de eer ten deel om, in naam van Koning Willem Alexander, als lid opgenomen te worden in de Orde van Oranje Nassau.

 

 

 

 

Als een van zijn eerste officiële taken als geestelijk adviseur van onze Schutterij St. Sebastianus was onze kapelaan Siju ter plekke (in Arensgenhout) aanwezig om deze bijzondere gebeurtenis bij te wonen en Alois en zijn echtgenote, mede namens de Schutterij St. Sebastianus, te feliciteren met deze welverdiende Koninklijke onderscheiding.

 

 

 

 

Later op deze dag (’s avonds om 19.30 uur) heeft de Schutterij Sebastianus Alois vereerd met een serenade aan huis.